Tréninky týmů:

úterky od 17,30 - 19,30 hod. 2 kurty - týmy HAMR HEAD

středy od 18,00 - 20,00 hod. 2 kurty - týmy VAŠE LIGA Hamr

 

Kurty - platba vždy před tréninkem na recepci !!!

POKUD SE PŘIHLÁSÍTE NA TRÉNINK BEZ ČASOVÉHO OMEZENÍ, POČÍTÁ SE S HRÁČEM PO CELOU DOBU TRÉNINKU A REZERVACE KURTŮ VČETNĚ PLATBY ZA KURT !!!!

Tréninky: Kurty na tréninky týmu se ruší 24 hodin předem dle počtu přihlášených v kalendáři

 

TURNAJE 

________________________________________________________________________

TERMÍNY LIGOVÝCH ZÁPASŮ: 

25.01.-26.01.2020    04.04.-05.04.2020

Baráže   16.05.-17.05.2020

 

SOUPISKY NOVÁ SEZÓNA 2019/2020

LIGA DRUŽSTEV:  2019/2020 HAMRsport

1.liga muži B - družstvo: SK HAMR HEAD - A

soupiska týmu: kapitán - Jirka, Slabý, Volný, Malý, Schuller, Teuchner PENDL: Novák

k 2.12.2019 tým na 9.posledním místě tabulky

25.1. Praha HAMR, 26.1. Teplice

4.4. Praha Strahov, 5.5. Praha Squashpoint 

 

________________________________________________________________________

2. liga muži C - družstvo: SK HAMR HEAD - B

soupiska týmu: kapitán - Žitník, Branný, Vlasák, Fanta, Spěvák, Kozák, Valenta, Kumstová, Vaněk PENDL: Prokop, Vlášek

k 2.12. 2019 tým na 2.místě tabulky z 9

25.1. Praha Modrý svět, 26.1. Praha HAMR

4.4. Praha HAMR, 5.4. Praha Cibulky

___________________________________________________________________________

3. liga muži D - družstvo: SK HAMR HEAD - C

soupiska týmu: Psotta - kapitán, Vlášek, Maňas, Lindner, Nagy, Prokop, Nejtková PENDL: Vaněk

k 2.12. 2019 tým na 4.místě tabulky ze 6

25.1. Praha Haštal, 26.1. Pardubice

4.4. Praha HAMR 

___________________________________________________________________________

2.liga muži - družstvo VAŠE LIGA - SK HAMR A

soupiska týmu: Novák - kapitán, Bakajsa, Středa, Grabiáš, Marston, Baltas, Nožka PENDL: Owen, Strauss, Janega

k 2.12. 2019 tým na 3.místě tabulky z 9

4.4. Praha HAMR

__________________________________________________________________________

3.liga muži   - družstvo VAŠE LIGA - SK HAMR B

soupiska týmu:  Strauss - kapitán, Kotora, Čumpel, Janega, Owen, Krofta, Kozák Š.PENDL: Bakajsa, Nožka, Baltas

k 2.12. 2019 tým na 1.místě tabulky ze 6

 

Nejbližší akce

Úterní trénink - 2 kurty - 17,30-19,30 hod.

Trénink - 17.12.2019 17:30 - 19:30

HAMR sport

0 komentářů

Přihlaste se ke svému účtuPotvrďte účast na akci

Ano, přijdu (0): --

Ne, nepřijdu (0): --

KDO NENÍ PŘIHLÁŠEN NEJDE NA TRÉNINK !!!

Povinně se každý bude hlásit - ANO přijdu /  NE nepřijdu

VŽDY V PŘEDSTIHU NEJPOZDĚJI DEN PŘEDEM, večer se ruší kurty !!!!

KDO JDE JEN NA HODINU, NAPÍŠE TO DO DISKUSE DNE TRÉNINKU !!!

Kategorie: squash

Návštěv: 42572
Dnes: 2
Online: 1

Naši sponzoři a partneři

Kalendář akcí

« 12 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2 345678
9 101112131415
16 171819202122
23 242526272829
30 31     
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz